Nombre total de pages vues

13 mars 2012

Quelques livres intéressants ... Kelios įdomios knygos

Voici trois livres que j'aime beaucoup.
1. Jane Perryman "Terres enfumées ("Smoke firing")
2. 500 ceramic sculptures; Lark Ceramics
3. 500 tiles; Lark Ceramics

Le livre de Jane Perryman est très inspirant. Trente artistes céramistes contemporains qui expliquent leur technique, beaucoup de photos de qualité, beaucoup de style. J'aime ce livre qui est très informatif et bien fait. En plus, récemment j'ai essayée une de techniques d'enfumage et j'en suis tombée amoureuse ! Bientôt dans ce blog vous pouvez lire les textes voir les photos sur mes nouveaux travaux.

Jane Perryman. "Terres enfumées"
Une des pages de livre "Terres enfumées" de Jane Perryman

500 ceramic sculptures. Lark Ceramics
500 tiles. Lark Ceramics

Trys knygos, kurias paskutiniuoju metu ypač pamégau. Pirmoji, kurios autoré Jane Perryman, pilna dūminés keramikos technikų aprašymų. Trisdešimt šiuolaikinių garsių keramikos meistrų, daug kokybiškų jų darbų nuotraukų. Puiki knyga ! Semiuosi ikvépimo iš jos. Be to, labai susidoméjau aprūkytąja - net nezinau, kaip teisingiau lietuviškai parašyti ? o gal visgi dūmine ? - keramika. Išbandžiau šią techniką ir tiesiog isimyléjau ją :) Greitai šiame bloge galésite paskaityti apie mano darbą rūkant keramiką ir pamatyti jos nuotraukų.

Kitos dvi knygos yra iš amerikietiškosios Lark Ceramics kolekcijos. "500 keramikos skulptūrų" ir "500 čerpių". Didžiulé autorių, technikų, stilių ivairové... net akys raibsta. Labai gražu, įdomu ir labai naudinga.

2 commentaires:

 1. Supratau, kur pradingsti, "rūkyti pradėjai" :).
  Bus įdomu pasižiūrėti tos rūkytos keramikos. Nekantraudamas laukiu. A.Ž.

  RépondreSupprimer
  Réponses
  1. Aurelijau, cia Tu ? Vaje, kaip malonu rasti cia Tavo komentara :)
   "Rukau" as jau seniai... Paprasciausia raku technika jau yra dumijimas, o va sita naujesnioji, mano neseniai isbandyta, yra tokia kaip ir atmaina. Nuotrauku jau turiu devynias galybes, nespeju visu sutvarkyti. Bet jos bus, ir aprasymai bus. Butinai :)

   Supprimer