Nombre total de pages vues

24 décembre 2015

Joyeux Noël ! * Linksmų Kalėdų !


C'est 24 décembre, et tout le monde prépare le réveillon de soir. Moi aussi. Avec la famille, nous nous sommes retrouvés tous au centre de la France, en belle montagne de l'Auvergne. Le calme, les beaux paysages, les apéros au coin de feu de la cheminée, les promenades au l'air pur, loin des agitations de grandes villes - c'est ça qu'il faut pour un vrai repos.
Le sapin est décoré, les bons petits plats sont faits, et je me suis mise sur ma tablette pour vous souhaiter un joyeux Noël. Douce nuit à vous et aux vôtres, mes chères amies et chers amis. Que le Père Noël soit généreux avec vous, que la fête soit belle !

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Šiandien jau gruodžio 24. Laikas taip greit bėga..... Visi šį vakarą ruošiasi šventėms, gamina skanėstus, dengia stalus. Aš irgi.
Šiemet su dukros ir jos vyro tėvų šeimomis išsinuomavome namuką Prancūzijos vidury, kaime Centriniame kalnų Masyve, ir suvažiavome ten iš trijų šalies pusių. Jau kelios dienos, kaip džiaugiamės bendravimu, kartu važinėjame po regioną, grožimės nuostabiais kalnų peizažais, kvėpuojame tyru oru. Kaimo tyla, karvių ir ožkų varpelių tilindžiavimas, vaikų juokas, vakarai prie židinio. Esame toli nuo didžiųjų mūsų miestų šurmulio, ir toks poilsis brangių žmonių apsuptyje yra pats maloniausias, tai yra būtent tai ko reikia, kad per šventes jaustumeis gerai.
Mūsų eglutė jau seniai papuošta, skanūs patiekalai pagaminti. Prisėdau va su savo planšete ant fotelio prie židinio, nes labai noriu pasveikinti ir jus, mieli mano skaitytojai. Vienas nepatogumas: mano planšetė nenori iš savo vidurių atiduoti gražių naujų nuotraukų, kurias norėjau įdėti į straipsnelį.. o gal čia aš nemoku su ja susišnekėti, neįsikalbinu. Menkniekis, parašysiu atskirą straipsnelį apie gražųjį Auvergne regioną iš savo namų kompiuterio.
Taigi, mielieji mano, linkiu jums gražaus ir smagaus vakaro. Šiandieną švęsime Saulės grįžimą, dienos ims ilgėti, ir tai yra nuostabu ! Būkite sveiki, traukite šį vakarą iš po baltųjų staltiesių tik pačius ilgiausius šiaudus ! Tebūna dosnus jums rytojaus Kalėdų Senis ! Valio !

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire